Р І Ш Е Н Н Я № 147 12 лютого 2021 року Про внесення змін до розпорядження сільського голови від 28.12.2020 року № 32 «Про призначення»

Дата: 18.03.2021 13:58

У  К  Р  А  Ї   Н  А

НЕРЕСНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТЯЧІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

перша сесія VІІІ скликання

( шосте пленарне засідання)

від   12 лютого   2021 року   № 147

с.Нересниця

Про внесення  змін до розпорядження

сільського  голови від 28.12.2020 року № 32

«Про призначення»

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія Нересницької  сільської ради

в и р і ш и л а:

1.В пункті 1 слова «Призначити  т.в.о начальника…» замінити    словами «Призначити начальником комунального закладу «Місцевої пожежної охорони» Тячівського району, Закарпатської області в селі Нересниця, вул.Миру,41.

2.Затвердити Типовий штатний розпис та помісячний річний розпис комунального закладу  «Місцева пожежна частина» Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області  на 2021 рік.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та сфери послуг (голова комісії – Мурга І.М.).

Сільський голова                                                                    Василь  ГАСИНЕЦЬ