Сучасна техніка для комп'ютерного класу Широколузької школи.

Дата: 17.05.2023 12:39

Комп'ютерам, якими досі користувались у школі, понад 20 років! Викладачі кажуть, що іноді через застарілість функцій навіть інтернет до них не могли під'єднати. Тепер уроки інформатики стануть цікавішими, а вчителі зможуть застосовувати більше інтерактивних методів.

Завдяки депутату Закарпатської обласної ради Івану Синетару та його партнерам з Великої Британії, компанії «Reusing IT» та закарпатському фонду підтримки підприємництва «ТЕС Фонд» вдалось передати у школу с.Широкий Луг 10 комп'ютерів, Wi-Fi-адаптери, мишки, клавіатури та все необхідне для зручної роботи з технікою.

Також обговорили й питання реконструкції закладу. Адже 320 дітей зараз навчаються у збудованих сто років тому приміщеннях. Колектив створив гідні умови - тут чисті відремонтовані класи, зручні парти. При цьому - пічне опалення, дерев'яні сходи, старі вікна.Фото без опису