Дата: 18.03.2021 10:26

НЕРЕСНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТЯЧІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

перша сесія VІІІ скликання

( шосте пленарне засідання)

від   12 лютого   2021 року   № 144

с.Нересниця

Про погодження  проекту

рішення регуляторного акта

«Про встановлення місцевих

податків  та зборів» на 2022 рік

Відповідно до статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись пунктом  24 статті  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Нересницької сільської ради

в и р і ш и л а :

1.Погодити проект  рішення сільської ради «Про  встановлення місцевих податків та зборів» на 2022 рік (додається).

2.Постійній  комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та сфери послуг   підготувати експертний висновок щодо регуляторного  впливу проекту регуляторного акта – рішення Нересницької сільської ради «Про встановлення  місцевих податків  та  зборів» на 2022 рік.

3.Оприлюднити  проект рішення сільської ради  «Про встановлення  місцевих податків  та  зборів» на 2022 рік згідно законодавства.

4.Після   закінчення  терміну  його  обговорення, враховуючи подані зауваження і пропозиції винести проект рішення сільської ради  «Про встановлення  місцевих податків  та  зборів» на 2022 рік   на затвердження  сільської  ради.

5.Контроль    за      виконанням     рішення   покласти  на   сільського  голову Василя ГАСИНЦЯ.

Сільський голова                                                                  Василь ГАСИНЕЦЬ