Положення Про оподаткування транспортним податком

до проекту рішення першої сесії

Нересницької  сільської  ради

VІІІ скликання

(шосте пленарне засідання)

№   144   від 12.02.2021 року

ПРО ОПОДАТКУВАННЯ  ТРАНСПОРТНИМ ПОДАТКОМ (в складі податку на майно)

1. Платників транспортного податку (далі – податок) визначено пунктом 267.1  статті 267 Податкового кодексу України.

2. Об’єкт оподаткування визначено пунктом 267.2 статті 267 Податкового кодексу України - легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньо ринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

3. Базу оподаткування визначено пунктом 267.3 статті 267 Податкового кодексу України.

4.Ставку податку визначено пунктом 267.4 статті 267 Податкового кодексу України  з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до  пункту 2 цього Положення.

5.Базовий податковий (звітний) період згідно пункту 267.5  статті 267 Податкового кодексу України дорівнює календарному року.

6.Порядок обчислення податку визначено пунктом 267.6 статті 267 Податкового кодексу України.

7.Порядок сплати податку визначено пунктом 267.7 статті 267 Податкового кодексу України.

8.Строки сплати податку визначено пунктом 267.8 статті 267 Податкового кодексу України.