Відділ культури

Основними завданнями відділу культури, туризму, молоді та спорту Нересницької сільської ради є забезпечення реалізації на території Нересницької громади державної політики в сфері культури, туризму, молоді і спорту.

Робота відділу культури, туризму, молоді та спорту Нересницької сільської ради спрямована на розширення туристичної інфраструктури, удосконалення мережі закладів культури і мистецтва, зміцнення їх матеріально-технічної бази, популяризацію і примноження культурних цінностей, задоволення культурних та духовних потреб населення й організацію його дозвілля, підтримку талановитої молоді, зміцнення та розширення регіональних та міжнародних культурно-мистецьких зв`язків.

Мережа закладів культури Нересницької сільської ради нараховує:

• 11 бібліотек;
  • 4 будинки культури;