Нересницька громада
Закарпатська область, Тячівський район

Відділ соціального захисту населення відповідно до покладених на нього завдань:

1.Здійснює заходи щодо попередження виникнення складних життєвих обставин (СЖО) та вирішення соціальних проблем жителів громади;

2. Забезпечує розвиток системи соціальних послуг та  соціальної допомоги на рівні Нересницької територіальної громади;

3. Здійснює формування та реалізацію заходів, проектів та програм щодо соціального розвитку Нересницької  територіальної громади.

4. Проводить  заходи щодо виявлення осіб та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

5. Організовує оцінку потреб осіб, сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та планування послуг і заходів щодо вирішення проблем вказаних осіб, сімей.

6. Організовує  соціальний супровід /ведення випадку, надання соціальних послуг та допомоги, у тому числі з кризового втручання, за потреби спільно з іншими службами (поліція, дільничний, медики, ССД  тощо), у випадках загрози життю та здоров’ю жителів.

7. Здійснює представництво інтересів жителів громади, в межах існуючого законодавства, перед третіми особами (державні, недержавні установи та організації, фізичні особи тощо).

8. Проводить моніторинг, оцінку послуг та допомоги, які надаються особам, сім’ям в СЖО та оцінку якості, доступності та ефективності послуг в соціальній сфері на рівні Нересницької територіальної громади.

9. Здійснює формування та ведення єдиної бази клієнтів та надавачів соціальних послуг і допомоги.

10. Здійснює збір та оцінку потреб в соціальних послугах, програмах, проектах на рівні ТГ.

11. Здійснює аналіз показників соціального розвитку ТГ та потреб в соціальних послугах.

12. Здійснює інформування населення, органів місцевого самоврядування, зацікавлених осіб та організацій щодо основних соціальних проблем населення ТГ, потреб в розвитку сфери соціальних послуг та соціального розвитку ТГ загалом, діяльності мережі організацій та установ сфери соціального захисту та соціальних послуг;

13. Проводить діяльність з реалізації місцевої політики щодо розвитку соціальних послуг та соціальної допомоги на рівні  ТГ.

14. Забезпечує методичною підтримкою організації та установи сфери соціальних послуг та соціальної допомоги.

15. Узагальнює та готує інформаційно-аналітичні матеріали, звіти стосовно сфери соціального захисту та соціальних послуг.

16. Забезпечує захист персональних даних сімей, які  перебувають у СЖО,  відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

17. За дорученням начальника відділу, розробляє та бере участь у розробленні проектів рішень сесії та виконкому ТГ щодо розвитку соціальних послуг та соціальної допомоги на рівні ТГ (місцевих програм, проектів, планів, заходів, конкурсів соціальних проектів, соціального замовлення, закупівлі соціальних послуг тощо).

18. Здійснює виконання та дотримання Плану роботи Відділу.

19. Забезпечує, у межах своїх повноважень, здійснення функцій за додержанням законодавства з питань соціального захисту населення, що проживає на території ТГ.

20. Формує документи згідно номенклатури справ відділу.

21. Здійснює передачу документів до архіву виконавчого комітету ТГ.

22. Виконує письмові та усні розпорядження сільського голови, заступників сільського голови та начальника відділу з питань соціального захисту населення.

23.Виконує доручення керівництва.

24. Здійснює інші функції, які  випливають з покладених на відділ завдань, відповідно до чинного законодавства.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано