Р І Ш Е Н Н Я №157 від 12 лютого 2021 року Про вступ у засновники КНП «Тячівська районна лікарня»

Дата: 18.03.2021 22:01

НЕРЕСНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСІ

Перша  сесія УІІІ-скликання

(  шосте  пленарне засідання)

від   12 лютого 2021 року   №157

с.Нересниця

Про вступ у засновники

КНП «Тячівська районна лікарня»

Відповідно до ст..26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Бюджетним кодексом України та розглянувши відношення Тячівської міської ради від 08.02.2021 року № 05-23/167  «Про подальше фінансування КНП «Тячівська районна лікарня» сесія сільської ради  в и р і ш и л а:

1. Вступити у засновники КНП «Тячівська районна лікарня»  Тячівської міської ради для прийняття участі в управлінні  та прийняття рішень щодо функціонування згаданого закладу.

1. Про прийняте рішення повідомити Тячівську міську раду.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування фінансів, бюджету,соціально-економічного розвитку, промисловості підприємництва та сфери послуг (голова комісії Ірина МУРГА.)

Сільський голова                                                           Василь ГАСИНЕЦЬ