Р І Ш Е Н Н Я № 173 від 12 лютого 2021 року Про розгляд заяви

НЕРЕСНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТЯЧІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

перша сесія VІІІ скликання

( шосте пленарне засідання)

від   12 лютого   2021 року   № 173

с.Нересниця

Про розгляд заяви

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву  учасників та інвалідів війни в Афганістані та інших держав, де велися бойові дії, сесія Нересницької сільської ради

в и р і ш и л а:

1.Відхилити заяву про затвердження організації, так як не подано повний пакет документів.

2.Залучити до організації всіх учасників та інвалідів війни в Афганістані та інших держав, де велися бойові дії сіл Нересницької сільської ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності й етики (голова комісії – Філіп В.Ф.).

Сільський голова                                                           Василь ГАСИНЕЦЬ