Р І Ш Е Н Н Я № 193 від 12 02 2021 року Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам у межах села Ганичі

Дата: 21.03.2021 23:07

У  К  Р  А  Ї   Н  А

НЕРЕСНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТЯЧІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

перша   сесія VІІІ скликання

(  шосте пленарне засідання)

від 12.02.2021 року № 193

с.Нересниця

Про надання дозволу на розробку проекту

із землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у власність громадянам у межах села Ганичі

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.50 ЗУ «Про землеустрій», ЗУ «Про державний кадастр», ст. 118, ст.123, ст. 186-1 Земельного  кодексу України та розглянувши заяви громадян про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та додані до неї матеріали, сесія Нересницької сільської ради

в и р  і ш и л а:

1.Надати дозвіл громадянам на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Ганичі (згідно з додатком).

2.Рекомендувати громадянам звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт із розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4.Попередити     громадян про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст.24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не надає громадянам права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною земельною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

6. Спеціалісту     І     категорії,   відділу  земельних    відносин   та   охорони навколишнього середовища, Кухта І.М. внести зміни в земельну-кадастрову книгу ради.

Сільський голова                                                                              Василь ГАСИНЕЦЬ