24 липня у Нересницькій сільській раді дільничний офіцер Віктор Степанович Немеш, який обслуговує населені пункти с. Терново, с. Ганичі презентував звіт про свою роботу за перші шість місяців 2024 року.

Дата: 25.07.2024 12:15

Фото без опису

24 липня у Нересницькій сільській раді дільничнийофіцер Віктор Степанович Немеш, який обслуговує населені пункти с. Терново, с. Ганичі презентував звіт про свою роботу за перші шість місяців 2024 року. Звіт містить важливі дані та статистику щодо діяльності дільничного та стану злочинності в громаді.

Основні досягнення

1. Розгляд матеріалів За перші шість місяців цього року дільничний офіцер розглянув 156матеріали. Це включає різноманітні звернення та скарги громадян, а також інші службові документи.

2. Боротьба з домашнім насильством Особлива увага приділялася боротьбі з домашнім насильством. Було перевірено 12 осіб, які вчинили домашнє насильство, та взято на облік 6кривдників. Віктор Немеш склав 6адміністративних протоколів за статтею 173-2 КУпАП, що стосується вчинення домашнього насильства.

3. Співпраця із соціальними службами У співпраці із відділом соціального захисту населення та службою захисту дітей Нересницької сільської ради Віктор Немешвідвідав 12 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Це дозволило своєчасно виявити проблеми та надати необхідну допомогу цим родинам.

Основні теми звіту

1. Статистика злочинності Дільничний офіцер представив статистику злочинності за І півріччя 2024 року. У звіті були наведені дані про кількість злочинів, їх характер та розподіл по категоріям.

2. Розслідування та розкриття злочинівОсобливу увагу у звіті приділено успішним розслідуванням та розкриттям злочинів. Офіцери поділилися інформацією про кілька резонансних справ, які були вирішені за активної участі громадськості. Це сприяло підвищенню рівня довіри до правоохоронних органів серед населення.

Відкритість та співпраця

Цей звіт демонструє відкритість поліції та її готовність до співпраці з громадою для підвищення рівня безпеки. Віктор Степанович Немеш зазначив, що подальша робота буде спрямована на посилення взаємодії з громадськістю та соціальними службами для запобігання злочинності та поліпшення безпеки у Нересницькій громаді.

Додав, що завжди на зв'язку задля безпеки жителів Нересницької громади.