Додаток 4 № 144 від 12.02.2021 року ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОПОДАТКУВАННЯ ЄДИНИМ ПОДАТКОМ

Дата: 18.03.2021 11:45

до проекту рішення першої сесії

Нересницької  сільської  ради VІІІ скликання

(шосте пленарне засідання)

144  від 12.02.2021 року

ПРО ОПОДАТКУВАННЯ ЄДИНИМ ПОДАТКОМ

1. Платників єдиного податку (далі – податок) визначено  статтею  291 Податкового кодексу України.

2. Порядок визначення доходів та їх склад для платників єдиного податку першої -третьої груп визначено статтею 292 Податкового кодексу України.

- Об’єкт та база оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи визначено статтею 292-1 Податкового кодексу України.

7. Ведення обліку і складання звітності платниками єдиного податку визначено статтею 296 Податкового кодексу України.

8. Особливості нарахування, сплати та подання звітності визначено статтею 297 Податкового кодексу України.

9. Порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування, або відмови від спрощеної системи оподаткування визначено статтею 298  Податкового кодексу України.

10. Порядок реєстрації та анулювання реєстрації платників єдиного податку визначено статтею 299 Податкового кодексу України.

11. Відновідальність платника єдиного податку визначено статтею 300 Податкового кодексу України.