Р І Ш Е Н Н Я № 166 від   12 лютого   2021 року Про Угоду співпраці

НЕРЕСНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТЯЧІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

перша сесія VІІІ скликання

( шосте пленарне засідання)

від   12 лютого   2021 року   № 166

с.Нересниця

Про Угоду співпраці

Керуючись ст.26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ознайомившись із Угодою про співпрацю між Нересницькою сільською радою та Управлінням соціального захисту населення Тячівської районної державної адміністрації в сфері надання адміністративних послуг від 19.01.2021 року,  сесія Нересницької сільської ради

в и р і ш и л а:

1.Відхилити Угоду про співпрацю між Нересницькою сільською радою та Управлінням соціального захисту населення Тячівської районної державної адміністрації в сфері надання адміністративних послуг, так як у Нересницькій сільській раді створено структурний підрозділ із правами юридичної особи «Служба у справах дітей».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоровя та соціального захисту населення, національних відносин, міжнародних та зовнішньо-економічних зв’язків.

Сільський голова                                                                  Василь ГАСИНЕЦЬ