Дата: 20.04.2021 14:51

Відбір проєктних ідей відбувається в рамках реалізації проєкту секторальної бюджетної підтримки "Розвиток інституційної спроможності Агенції регіонального розвитку Закарпатської області" для вирівнювання секторальних, територіальних та інфраструктурних диспропорцій між регіонами, створення системних умов для реалізації в новій якості та кількості потенціалу кожного регіону.
У результаті буде сформовано перелік зі 100 найактуальніших проєктних ідей для Закарпатської області. Перелік буде доступним широкому колу громадськості.
Бажаючі подати заявку мають заповнити форму анкети для участі в конкурсному відборі за
посиланням
Додаткова інформація - в розділі «ТОП -100 проєктних ідей» на сайті Агенції регіонального розвитку. Установа «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області» (далі - Агенція регіонального розвитку) розпочала прийом заявок на конкурсний відбір «ТОП-100 проєктних ідей Закарпаття».