Дата: 13.04.2022 17:06

АТ «Закарпатгаз» є підприємством критичної інфраструктури, від безперебійної роботи якого безпосередньо залежить можливість отримання природного газу населенням, лікарнями, дитячими садками, закладами освіти, військовими частинами, рятувальними службами, правоохоронними органами підприємствами, установами.

Повідомляємо, що на час дії воєнного стану не скасовано обов’язок споживача щодо оплати послуги з розподілу природного газу. АТ «Закарпатгаз» на сьогодні забезпечує доставку газу більш ніж 275 тисячам споживачів категорії населення і є єдиним оператором газорозподільної системи на території Закарпатської області. Враховуючи, що за останній місяць, як свідчать офіційні дані, на Закарпаття приїхало більше 1 млн вимушених переселенців, навантаження на газорозподільну систему суттєво зросло.

Просимо оплачувати  за послугу з розподілу природного газу. Ці кошти вкрай важливі для забезпечення стабільної роботи газорозподільної системи особливо в умовах воєнного стану.

Сплати за послугу можна через каси банків, на відділеннях Укрпошти та через будьякі онлайн платіжні системи.