Нересницька громада
Закарпатська область, Тячівський район

 ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ 

Дата: 28.11.2022 15:18
Кількість переглядів: 127

 

🇺🇦 ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ 🇺🇦

👫 Проводиться набір громадян віком від 20 до 45 років до бойових військових частин (механізованих, танкових, артилерійських, протиповітряної оборони, морської піхоти, десантно-штурмових, аеромобільних, спеціального призначення, зенітно-ракетних та радіотехнічних, надводних кораблів) Сухопутній військ, Десантно-штурмових військ, Повітряних сил, Сил спеціальних операцій, Військово-Морських сил ЗС України на посади екіпажів, розрахунків (обслуг) бойових машин, артилерії, протитанкових ракетних комплексів, розвідки, кораблів.

🏃🏻‍♂️🏃‍♀️Після проходження базової військової підготовки у Навчальному центрі в подальшому військовослужбовці будуть вибувати навчатись за кордон для набуття навичок за фахом.

✊Військовослужбовець це одна з найбільш популярних та необхідних професій на сьогоднішній день.

💬Підписавши контракт з ЗС України, ви автоматично стаєте під соціальний захист держави, яка гарантує матеріальну допомогу, безоплатне лікування 🩺, надання житла🏡, а також:

1. Під час укладання першого контракту виплачується одноразова грошова винагорода, у розмірах:

- Особам рядового складу - 8 розмірів прожиткового мінімуму, яка складає (20 064 гривень).

- Особам сержантського і старшинського складу - 9 розмірів прожиткового мінімуму, яка складає (22 572 гривні).

2. Отримання підйомної допомоги.

Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї, яка переїжджає з ним на нове місце служби в інший населений пункт, або у зв’язку з передислокацією військової частини.

3. Можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі.

Особи сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, направляються на курс військової підготовки за напрямом, що відповідає профілю службової діяльності, з урахуванням потреби в офіцерах такої спеціальності можуть призначатися на посади, що підлягають заміщенню особами молодшого офіцерського складу, з подальшим присвоєнням офіцерського звання.

4. Можливість навчання.

Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, - в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.

5. Гарантована щорічна основна відпустка

Щорічна основна відпустка надається: із збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

Також можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів.

6. Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я, а при їх відсутності чи у невідкладних випадках - медична допомога надається державними або комунальними закладами охорони здоров'я за рахунок Міністерства оборони України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.

7. Вирішення житлового питання.

Постановка на квартирний облік з можливістю подальшого отримання службового та постійного житла.

Компенсація витрачених коштів за піднайом житла для усіх категорій військовослужбовців.

8. Пенсійне забезпечення значно вище ніж у цивільному секторі та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку);

9. Соціальний захист сімей військовослужбовців

Дружині (чоловіку) військовослужбовця щорічна основна відпустка за її бажанням надається у зручний для неї (нього) час одночасно із щорічною основною відпусткою військовослужбовця.

Місцеві ради надають позачергово місця дітям військовослужбовців, у дитячих закладах за місцем проживання.

Дружина (чоловік) військовослужбовця не підлягає звільненню за скороченням штату підприємства незалежно від форм власності.

10. Уразі участі в бойових діях, отримання статусу «учасник бойових дій» та пільги відповідно чинного законодавства.

📑 Перелік необхідних докуентів:

- характеристика з сради;

- довідка про склад сім'ї з сради;

- документи про освіту;

- копія паспорту;

- копія ідентифікаційного номеру;

- фото 3×4 — 6 штук;

- фото 9×12 — 2 штуки;

- сертифікат нарколога;

- сертифікат психіатра;

- трудова книжка;

- заява;

- автобіографія.

❓За всіма питаннями, що виникають щодо проходження військової служби за контрактом звертайтесь за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності 49, Тячівський РТЦК та СП.

А також за телефонами:

+380973578153;

+380982714525;

🇺🇦 УКРАЇНА ПОНАД УСЕ 🇺🇦


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано