8 травня в ДЕНЬ ПАМʼЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ у Нересницькій територіальній громаді відбувся урочистий мітинг з покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

Дата: 08.05.2023 13:49

Щороку 8 травня ми відзначаємо День пам'яті та Примирення. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у запеклій війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

ІІ Світова війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил. Вони - святиня нашої пам’яті. Сьогодні 8 травня біля Нересницької сільської ради відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника загиблим героям в ІІ Світовій війні.