Нересницька територіальна громада взяла участь у проведенні навчально-польових зборах з учнями 11-х класів навчальних закладів.

Дата: 12.05.2023 13:52

На початку травня на території стрілецького полігону «Крива»,Хустського району було проведенні стрільби з автомата Калашнікова з учнями 11-х класів навчальних закладів Нересницької територіальної громади: Ганичівський 033СО I-Ш ступенів,Нересницька ЗОШ I-Ш ступенів,Новоселицька ЗОШ  I-Ш ступенів,Тарасівський 033СО  I-Ш ступенів,Тернівський О33СО  I-Ш ступенів,Широколузька ЗОШ І-Ш ступенів в рамках навчально-польових зборів.Інструктори провели учнів через будову стрілецької зброї, основи стрільби, види озброєння, мінну безпеку, тактичну медицину та заходи безпеки.

Продовжуємо працювати за ради перемоги РАЗОМ!!!Фото без опису