В Нересницькій територіальній громаді в с.Терново біля альтанки на сонячних панелях було проведено неймовірне свято для дітей до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 02.06.2023 09:44

Напередодні 31 травня в с.Терново була встановлена альтанка на сонячних панелях в рамках проєкту "Клімат, енергетика і громади" за кошти виділені проєктом «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», що фінансується урядом Німеччини.

Тому сьогодні спільно з ГО «Екосфера» біля альтанки було проведено захід для діток, на якому вони мали змогу взяти участь в майстер-класі по розмальовуванню спеціальними текстильними фарбами екосумки, а також для них була проведена вікторина та презентація іграшок на сонячних панелях.
З нагоди такого свята відбулося нагородження талановитих діток які є учасниками та лауреатами обласних конкурсів, активно беруть участь у культурно-мистецькому житті громади. Наші діти - наше майбутнє!