Сьогодні, 19 березня закінчився ІІ (територіальний) етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» між закладами освіти Нересницької сільської ради.

Дата: 19.03.2024 18:55

Мета змагань – збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Для участі у ІІ (територіальному) етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році зареєструвалось 22 команди з трьох видів спорту:
Футзал;
Волейбол (дівчата та хлопці);
Чирліденг.

Учасники змагань – учні закладів загальної середньої освіти Нересницької свльської ради, які за станом здоров’я не мають протипоказань до фізичних навантажень та які були зареєстровані закладом загальної середньої освіти у встановленому порядку відповідно до Положення.

Першість:
 • по футзалу здобула команда Широколузького ліцею;

•по чирлідингу - команда Нересницького ліцею;

•по волейболу (хлопці) - команда Ганивчіського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів;

•по волейболу (дівчата) - команда Нересницького ліцею.

Ці команди представлятимуть громаду на ІІІ (районному) етапі.