Сучасна техніка для комп'ютерного класу Широколузької школи.

Комп'ютерам, якими досі користувались у школі, понад 20 років! Викладачі кажуть, що іноді через застарілість функцій навіть інтернет до них не могли під'єднати. Тепер уроки інформатики стануть цікавішими, а вчителі зможуть застосовувати більше інтерактивних методів.

12:39 17.05.2023

Нересницька територіальна громада взяла участь у проведенні навчально-польових зборах з учнями 11-х класів навчальних закладів.

На початку травня на території стрілецького полігону «Крива»,Хустського району було проведенні стрільби з автомата Калашнікова з учнями 11-х класів навчальних закладів Нересницької територіальної громади: Ганичівський 033СО I-Ш ступенів,Нересницька ЗОШ I-Ш ступенів,Новоселицька ЗОШ  I-Ш ступенів,Тарасівський 033СО  I-Ш ступенів,Тернівський О33СО  I-Ш ступенів,Широколузька ЗОШ І-Ш ступенів в рамках навчально-польових зборів.Інструктори провели учнів через будову стрілецької зброї, основи стрільби, види озброєння, мінну безпеку, тактичну медицину та заходи безпеки.

13:52 12.05.2023

8 травня в ДЕНЬ ПАМʼЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ у Нересницькій територіальній громаді відбувся урочистий мітинг з покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

Щороку 8 травня ми відзначаємо День пам'яті та Примирення. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у запеклій війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

13:49 08.05.2023