Дата: від до Скинути

2 грудня у Новоселицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч учнів з військовим-земляком.

Щирим і хвилюючим було спілкування. Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави, серце пронизує гордість та непохитна віра у перемогу. Саме такі заходи, на прикладах наших земляків, дозволяють побачити, що "патріот" – це не просто "слово".

12:33 02.12.2022

ЗУСТРІЧ З ВОЇНАМИ-ЗАХИСНИКАМИ

2 грудня у Тернівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів проходила зустріч військових з учнями 10-11 класів. Зустрітися з дітьми з передової приїхали воїни Варвашевич Петро Петрович та Джуган Петро Федорович, а також представники Нересницької територіальної громади Кустрьо В.Ю., Фіцай М. М., Русин Р.І., Бенко М. В., Дем'янчук М.М.

09:40 02.12.2022

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ У ЗСУ 🇺🇦 2022

🇺🇦 ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ У ЗСУ 🇺🇦 2022 | 🇺🇦 ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ 🇺🇦 👫 Проводиться набір громадян віком від 20 до 45 років до бойових військових частин (механізованих,... | By Тячівський РТЦК та СП | Facebook

15:22 28.11.2022